Vznešená rasa Wraithů

Praví hrdinové

Hrdinové naší rasy
 screenshot

Todd medik Kromě obdivuhodných znalostí o fungování fyziologie nejen Wraithů, ale i dalších obyvatel v naší galaxii je Todd obdařen schopností, kterou naši Uctívači nazývají Dar věčného života, a kterou Todd umí používat mnohem lépe než ostatní Wraithové. Díky tomu je vyhledávaným pomocníkem do válečných výprav našich bojovníků.

Královna
obránce
Nejdůležitější osoba našeho roje. Každý Wraithský válečník by pro ni položil svůj život, protože jen ona je schopná svůj roj dále rozšiřovat a posilovat. Proto moc dobře ví, jak chránit nejen sebe, ale i své poddané a zajistit tak bezpečnost pro svůj roj.
Michael
ničitel
Michael byl obětí lidí, kteří na něm zkoušeli své nechutné pokusy s retrovirem, což jim nemůže odpustit. Aby zmírnil své trápení, pustil se do výzkumu biologických zbraní, které hodlá použít v boji s lidmi. Je průkopníkem ve výzkumu ZHN, o čemž se brzy přesvědčí všichni, kdo se nám pokusí zkřížit cestu.
Steve
dobyvatel
Steve si je vědom svých předností a schopností v oblasti boje a taktiky. Díky tomu nezná strach a bez váhání se pustí do boje s jakýmkoli nepřítelem. Díky jeho úspěšným výpravám už není nepřítele nám rovného a schopného ohrozit naši nadvládu v Pageasově galaxii.
Loiza
vrah
Sadistický, bezcitný a sebevědomý vrah. Bez milosti zabije kdo se mu připlete do cesty. Pracuje velmi rychle a díky nejmodernějším technologiím je nemožné ho polapit. Jediný vůči komu je loajální je Královna a pár vysoce postavených Velitelů. Byl stvořen pro zabíjení a kdokoliv ho potkal zemřel krutou smrtí. Jeho popis je dosud neznámý, žádná z ras nebyla schopna tohoto vraha dopadnout, natož zabít.

 
© 2008-2010 Temny Apofis - majetek Wraithů a naší královny.