Vznešená rasa Wraithů

Naše Královny

Naše milované Královny 

Fadawah

Fadawah velmi aktivní hráč, který se zasloužil o dobrou pozici rasy. Jeho taktika při boji byla skvělá a my s ní vyhrávali war. Skvělý sběrač planet a vždy si uměl se vším poradit. Naše rasa ho má velmi ráda. Bohužel nyní kvůli nedostatku času je pouhý občan, ale alespoň je tu s námi.:-)

Marthinez

Marthinez po dlouhou dobu vůdce Wraithu. Za jeho vlády rasa zaznamenala velké úspěchy. Společně s Fadawahem dosáhli velkých úspěchů ve sbírání planet. Zasvětil také většinu stávajících ministrů do SGA, včetně naší nynější královny DeathPainta. Měl pro Wraithy velký význam. Škoda jen že tento věk odešel k jiné rase. Nikdy ne něj nezapomeneme a ani na jeho činy!

Efedrin.

Velká královna, která nastoupila po konci časů Marthineze. Pod jejím vedením jsme vyhrávali ve všech ohledech. Každý se jí bál. Velký stratég. Jeho aktivita byla obrovská a za jeho vlády měli všichni Wraithíci dost potravy. Škoda jen že tyto časy skončily. Tento věk odešel společně s Marthinezem do jiné rasy. Ale my nezapomeneme!

DeathPaint

Královna která držela Wraithíky dlouho při středu tabulky. Byla před rozpadem Wéček a pak je opět sjednotila pod svoji vlajku. Nyní v rase zůstává a hlídá.


Temny_Apofis

Střídal se s DeathPaintem, vedl chvíli wraithy po něm. Cca 2-3 věky vůdcování a změn. Wraithi se drželi průměru. Po rozpadu odešel do jiné rasy.


Marty92

 Naše královna, která nás vedla svojí pevnou rukou. Až do doby než začala adminovat na SGO. Poté odešla do ústraní. Děkujeme jí mnohokrát za začátek věku!

 
© 2008-2010 Temny Apofis - majetek Wraithů a naší královny.