Vznešená rasa Wraithů

Centrální planety

screenshot
Seznam našich hlavních planet, které můžou nést různé bonusy.

Název  Obrázek        Popisek

Domovský svět

První námi obývaný svět, kde jsme se již před mnoha generacemi setkali s humanoidní rasou, která své příslušníky nazývala Lanthaňané.Brzy po jejich příchodu jsme zjistili, že jsou velice dobrou potravou a ani po stovkách let nebyli schopni nás eliminovat.

Hirium

Planeta s vhodnými podmínkami pro život humanoidních ras oplývajícími primitivními kulturami je naší velice cennou planetou, díky vysoké porodnosti. Můžeme zde sklízet dle libosti a populační růst není nijak významně ovlivněn.

Whisperwind

Zde budujeme vysokokapacitní klonovací zařízení na produkci našich pěšáků. Díky hustému lesnímu porostu je toto zařízení i přes vysoké energetické stopy dobře skryto před zraky našich nepřátel.

Aurea

Zde bývala hustě obydlená kolonie Lanthaňanů, která vysílala nespočet svých plavidel mezi naše hvězdy, aby nás vyhubili... Až jednoho dne jsme si z této planety udělali cíl pro testování našich ZHN.
 

Shadowsong

Planeta hojná na naší potravu - lidi, ale námi ceněná především díky strategicky výhodné pozici, protože se nachází blízko jiných světů, které mezi sebou intenzivně obchodují.

Eternity

Je první planeta, kam jsme z našeho rodného světa přišli Hvězdným Portálem. Naštěstí jsme zde objevili humanoidní rasu, kterou jsme mohli sklízet a krmit se na ní. Od zdejších obchodníků jsme získali informace, jak se dostat k dalším světům.

Fortress

Během jedné z našich invazí nás nemile překvapil odpor jedné z ras. Dlouho jsme nemohli objevit příčinu tak silného odporu. Ale po dobytí této planety jsme zjistil, že efektivně využívá energii Slunce pro napájení štítu a velice účinných zbraní.

Stormwind

Naše výzkumná planeta, kde testujeme regenerační schopnosti našich lodí. Planeta je charakteristická nehostinnými podmínkami s častými bouřemi, proto zde bohužel nežije žádná rasa použitelná jako potrava.
Angelsroute

Planeta na které žijí nejkrásnější duše wraithského lidu pod ochranou andělů. Tato planeta disponuje magickou obranou, která nepohasne dokud poslední andílek nepadne a planeta nepropadne nepříteli. Poté se změní na nehostinnou poušť. 
© 2008-2010 Temny Apofis - majetek Wraithů a naší královny.