Vznešená rasa Wraithů

Archiv Webu

Odměny za Web

Vyhocení webů SGA :
Zdravím Vás všechny
Takže první bylo na hodnocení webů moc brzy,..poté se weby nějak zamluvili,....přesto však sleduji Vaše změny pomalu dva měsíce.
Za tuhle dobu, některé rasy skutečně zapracovali, vytvořili buď zcela nové weby, vzhledy, či zaktualizovali co šlo. A i když nejsem profík, oceňuji tuhle práci právě proto, že se dělá ve volném čase a snahu mít pěkný, užitečný web. Snad tvůrcům, kteří se jakýmkoliv způsobem na tvorbě webů podílejí, poděkujete.
Pak zde máme weby, které jsou udělané, avšak svým způsobem, jsou mrtvé a to... od posledního hodnocení. Možná SGA není nejdravější ze všech tří her, ..ale také se tu i něco děje, co by za zmínku na web stálo. Nebo alespoň aktualizovat, že je další věk, že máte jinou vládu, atd.
Nakonec jsou zde jsou rasy, které očividně o svůj web zájem ztratili zcela a přijde mi to líto, velká škoda. Věřte, že web může udělat kdokoliv z Vás. Nebude mít třeba super vzhled, bude dělán stylem učení,...ale bude.

Prosím, zkontrolujte dle systémového hlášení, zda jste dostali odměnu, kterou jste měli dostat.
Vůdcové mi zašlou jména hráčů, kterým přidělím obra. Nechám na Vás, zda je dáte tvůrcům, či nej sběrači, nebo každému jednu.
Obr má 500 měst, měsíc na obranu, 500 SDI a 500 BS. Po předání si jej přejmenujte.
 
© 2008-2010 Temny Apofis - majetek Wraithů a naší královny.